Sezoni 2 - Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

11505

Mo po bën biznes vetëm me Sandron, një kriminel italian i cili fshihet në Amsterdam. Pencili dhe Eiffeli janë në rrugë së bashku për të bërë një punë për Ianin.