Sezoni 2 - Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

11688

Mo po bën biznes vetëm me Sandron, një kriminel italian i cili fshihet në Amsterdam. Pencili dhe Eiffeli janë në rrugë së bashku për të bërë një punë për Ianin.