Sezoni 2 - Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

1615

Pasi shpëtohen fshatrat vërdallë, nis kërkimi për të çarat në murin Rose. Pas kërkimit gjithë ditën, gjejnë strehë në një kështjellë të vjetër natën, ku i pret një sulm i papritur.