Sezoni 2 - Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

12547

Portia vendos të lidhë Prudence me Lord Jack. Me Dafnin e kthyer në qytet, Antoni i kërkon familjes së tij që ta ndihmojë atë të fitojë Edwinën. Ndërsa Edwina beson se një propozim po vjen, Antoni e kupton se është dikush tjetër që do, jo Edwina.