Sezoni 2 - Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

3313

Asta e inkurajon Harrin të montojë pajisjen e tij të radios për të komunikuar me alienët e tjerë, ndërsa D'Arcy fton Kate dhe Carlyn për një natë vajzash dhe ato kuptojnë një problem të madh në lidhje me barazinë gjinore.