Sezoni 2 - Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

21083

Rihanna përpiqet të bindë Dushane-n për të shkuar drejt e ta prezantojë me dy investitorë. Rafe merr një sulm ndaj apartamentit të Sully-t për të shpëtuar Jordanin. Sully i kërkon Dushane ndihmë në luftën kundër shqiptarëve. Dërgesa e fundit e Gems shkon keq...