Sezoni 2 – Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

24023

Luis Snart po detyron djalin e tij të kryejë një grabitje bashkë me të, ndërkohë që motra e tij është në rrezik. Flesh duhet të infiltrohet në bandën e tyre që të sigurohet se askush nuk do të lëndohet.