Sezoni 2 - Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

25192

Carla ia mohon Samuelit se kishte gisht në vrasjen e Marinës, por pa e besuar, ai vendos të zbulojë më shumë. Nadia përpiqet të ndihmojë Guzmanin, ndërsa Polo, i tmerruar nga ankthet, i hapet Anderit...