Sezoni 2 – Episodi 22 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 22

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 22

21083

Zoomi lëshon ushtrinë e tij me njerëz me fuqi të mbinatyrshme në Tokën-2. Drejtuesja e kësaj ushtrie është Black Sirene, e cila është kopja e Black Canary. Ndërkohë, Wally nis të luftojë për të ndihmuar Flashin, gjë që e shqetëson Joe. Më pas, Zoomi rrëmben babanë e Flash dhe kjo do ndryshojë gjithë rrjedhën e ngjarjeve.