Sezoni 2 – Episodi 21 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 21

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 21

21691

Barry i ngecur në Forcën e Shpejtësisë arrin të fitojë shpejtësinë e tij dhe kthehet në tokë ku i duhet të përballet menjëherë me një meta-njeri të kthyer nga vdekja. Zoom përgatit një ushtri me meta-njerëz për të pushtuar Tokën.