Sezoni 2 – Episodi 20 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 20

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 20

20587

Tani që Flashit i kanë humbur fuqitë, të gjithë po përpiqen te gjejnë një menyre për t'ia kthyer ato mbrapsht. Cisco sheh një vizion te vëllait te tij dhe shkon te takohet me të. Zoomi do te vrase ekipin e policisë por Caitlin e ndalo. A do te pranoje Berry ti marre përsëri fuqitë përmes goditjes elektrike?