Sezoni 2 - Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

1652

Pasi Titanët shfaqen brenda murit Rose, Ereni, Mikasa dhe Levi nisin misionin për të ndihmuar anëtarët e skuadrës 104. Sasha kthehet në shtëpinë e saj dhe përballet edhe një herë me të kaluarën.