Sezoni 2 - Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

13280

Pasi përballet me shumë konkurrencë për Edwinën, Anthony detyrohet të shfaqë versionin e tij më të mirë për t'i bërë asaj pështypje. Eloisa zbulon diçka mbi zonjën Whistledown teksa një anëtar familjeje kthehet në shtëpi.