Sezoni 2 – Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

9556

Clarku i hapet Loisit për luftën e tij të vazhdueshme me vizionet dhe pranon se ka vetëm një person që mund të jetë në gjendje të ndihmojë. Tensionet do të rriten me Loisin dhe Chrissyn. Sara prish planet me Jordanin për të kaluar kohë me Natalien.