Sezoni 2 - Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

8838

Projekti i Martyt për kazinonë duket se cënon disa interesa nga armiq të tjerë, për të cilët Marty do ketë nevojën e Buddyt. Wendy përdor aftësitë e saj për të marrë votat për miratimin e projektit. Cade i thotë mendimin e vërtetë Ruthit mbi gjithë situatën.