Sezoni 2 - Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

21466

Gemel është në telashe për shkak të Vincentin, ndërkohë që Michael kapet nga policia. Dushane vendos të bëjë një sulm që të hakmerret për Joen.