Sezoni 2 – Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

24024

Një lidhje është krijuar midis Tokës dhe një Toke tjetër që me sa duket është në një Univers Paralel. Flesh takohet me kopjen e tij dhe duhet të luftojë njerëzit që Zum i dërgon për ta vrarë.