Sezoni 2 - Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

25046

Duke kërkuar të vërtetën për vdekjen e Marinës, Samueli përpiqet të joshë Carlan; Shoqja e re e Lusë, personazhi i rrjeteve sociale, Cayetana, organizon një festë të madhe.