Sezoni 2 – Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

57981

Tommy ofrohet për të ndihmuar Pollin për të kërkuar për fëmijët e saj, të cilët kohë më parë u morën prej saj. Në Londër, Tommy rrezikon jetën e tij duke takuar me udhëheqësin enigmatik Alfie Solomonsin. Ndërkohë Arthuri vazhdon të ndjejë efektet shkatërruese të Luftës së Parë Botërore.