Sezoni 2 – Episodi 17 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 17

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 17

22130

Për të zbuluar si të bëhet me i shpejtë, Berri udhëton pas në kohë të pyesë Wellsin (Eduard Thawne). Në këtë tentativë përpos faktit që zbulohet e ndjek dhe një krijesë që gjuan "Të Shpejtët".