Sezoni 2 – Episodi 16 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 16

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 16

22142

Berri do të përmirësohet akoma më shumë dhe vazhdon të trajhohet bashkë me ekipin e tij. Por një natë , një person i maskuar si ai vjedh shumë persona duke bërë që të tjerët të besojnë se ai është Fleshi. Kush është ky person dhe a do të zbulojë dot Cisko se kush është Zumi?