Sezoni 2 – Episodi 14 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 14

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 14

22147

Në Tokën-2, ekipi kërkon ndihmë nga një burim i papritur për të gjetur strofullën e Zoom, ndërsa në Tokën-1, Keitlin përpiqet për të përsosur Velositi-9 kështu Xhej mund të ndalë Geomancer.