Sezoni 2 – Episodi 13 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 13

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 13

23143

Beri,Uells dhe Kisko udhetojnë në Tokën-2 për të shpëtuar Xhesin Nga Zumi.Ata atje përballen me Vrasësin e ftohtë dhe Stuhin vdekjeprurëse. Një histori fantashkencore ku shokët e tyre janë klone dhe mjaft të rrezikshëm.