Sezoni 2 - Episodi 12 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 12 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 12 (I FUNDIT)

1637

Ereni përballet me Titanin që vrau mamanë e tij. Në pamundësi për të lëvizur trupin, i vjen Hannesi në mbrojtje. Mikasa i shpreh mirënjohjen e vet Erenit.