Sezoni 2 – Episodi 12 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 12 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 12 (I FUNDIT)

35701

Don Pietro pasi ka hequr qafe të gjithë shefat e tjerë është bërë përsëri i fuqishëm, i vetmi që i ka ngelur është Çiro. Çfarë do të ndodhë? Zbulojeni në serinë e fundit të sezonit të dytë...