Sezoni 2 - Episodi 12 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 12

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 12

23013

Barry përpiqet të bashkëpunojë me Dr. Harrison-in por zbulon që ai preferon të punojë vetëm. Flash-i lufton kundër një meta njeriu të ri. Dr. Harrison-i fillon t'i vjedhë shpejtësinë Barry-it.