Sezoni 2 – Episodi 11 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 11

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 11

4218

Jon-El-it i bie në sy Jonatan-i i tij kopje. Jon-El hidhet drejt tij dhe Jordani përpiqet të ndërhyjë, por Jon-El-i duket të jetë më i fortë dhe më i shpejtë se ai.