Sezoni 2 - Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 10 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 10 (I FUNDIT)

8718

Marty bën një plan pa i treguar Wendyt. Darlene dërgon një mesazh nëpërmjet djalit të Byrdeve, Jonah. Wyatti mëson të vërtetën për babanë e tij. Ruthi kupton se babai i saj duhet ndaluar. Çfarë ndodh me familjen Byrde? A largohen apo qëndrojnë në Ozarks?