Sezoni 2 – Episodi 10 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 10

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 10

8214

Supermani kalon në portal pas Ally Allstonit, por kur kalon në anën tjetër, ai sheh se gjithçka është ndryshe. Ai përballet me shumë ndryshime për ta ndaluar Allyn të bëjë bashkimin.