Sezoni 2 – Episodi 10 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 10

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 10

7670

Një zbulim i ri bën që Tereza të rivlerësojë gjithçka. Epifanio planifikon të largohet nga aleanca, por më parë duhet të ndëshkojë Cortezin.