Sezoni 2 - Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

1875

Një zbulim i rëndësishëm ndodh brenda mureve që i trondit të gjithë. Teksa të rekrutuarit e rinj ruajnë muret, një kërcënim i ri shfaqet.