Sezoni 2 – Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

9438

Tereza bën një marrëveshje me një kontrabandist të çuditshëm. Camila përpiqet të rindërtojë biznesin e saj. Epifanio ka një partner të ri por nuk mund ta kontrollojë.