Sezoni 2 - Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

16703

Gjatë periudhës monarke në Angli, vëllezërit e motrat e familjes së fuqishme Bridgerton përpiqen të gjejnë dashurinë.