Sezoni 2 – Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

13835

Lois dhe Clarku luftojnë si çift. Chrissy përshtatet për të drejtuar gazetën Smallville me Loisin. Jonathani përballet me sfida të reja në ekipin e futbollit, sekretet kërcënojnë të shkatërrojnë marrëdhënien në rritje të Jordanit dhe Sarës.