Sezoni 2 – Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

26772

Duke u ndjerë përgjegjës për vdekjen e Edit, Barry i largon shokët e tij duke u përpjekur ta mbrojë i vetëm qytetin. Cisco ndihmon Joe me Task Forcën e Supernjerëzve.