Sezoni 2 - Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

23845

Një vit ka kaluar dhe Dushane është akoma numri një në trafikun e drogës me Scotsman Joen e vjetër dhe korrierin e vogël, Michaelin. Policia zbulon trupin e Kamales dhe arreston Drisin dhe Dushanen. Ata merren në mbrojtje nga avokatja Rhianna Parkes, për të cilën Dushane shfaq pëlqim.