Sezoni 2 - Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

26353

Një studente e re fillon shkollën në Las Encinas. Christiani has vështirësi për të mbajtur sekretin. Një shok i klasës shpallet i humbur.