Sezoni 11 - Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 11 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 11 – Episodi 8

7918

Korrësit mbrojnë Meridianin nga sulmi i radhës. Pope dyshon se Maggie fshihet pas sulmit, ndërkohë që Daryl tregohet i kujdesshëm. Njerëzit në Alexandria hasin vështirësi për tu mbrojtur kur goditen nga një stuhi.