Sezoni 11 - Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 11 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 11 – Episodi 7

6247

Maggie dhe Elijah mësojnë një taktikë të re për të mbijetuar nga Negani. Grupi i Eugenes pastron të vdekurit për të paguar gjobën. Daryl merr njohuri të reja për Leahn dhe grupin e mercenarëve.