Sezoni 11 - Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 11 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 11 – Episodi 6

5678

Duke u larguar nga të vdekurit, Connie dhe Virgil fshihen në një shtëpi ku qëndrojnë krijesa misterioze. Pope teston besnikërinë e Darylit në një mision zbulimi. Kelly largohet nga Alexandria në kërkim të Connies.