Sezoni 11 - Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 11 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 11 – Episodi 5

6745

Aaron, Carol, Lydia dhe Jerry shkojnë në rrënojat e Hilltop për të gjetur vegla ndërsa Grupi i Eugene futet në Commonwealth. Maggie dhe Negan ecin nëpër pyll, ndërsa Judith dhe fëmijët përplasen me adoleshentët.