Sezoni 11 - Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 11 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 11 – Episodi 3

5905

Skuadra e misionit të Maggie ndahet dhe gjuhet nga korrësit; Carol, Rosita, Magna dhe Kelly përpiqen të kapin kuaj për në Aleksandri; Judith, RJ, Hershel dhe Gracie po përballojnë largimin e prindërve të tyre.