Sezoni 11 - Episodi 10 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 11 – Episodi 10

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 11 – Episodi 10

8314

Heronjtë kalojnë festën e hallouinit në Commonwealth. Daryl dhe Rosita fillojnë stërvitjen ushtarake me Mercerin. Carol fillon hetimet për gjendjen shëndetësore të Ezekielit.