Sezoni 10 - Episodi 9 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 9

6547

Të ngecur në shpellë grupi duhet të gjejë një rrugëdalje. Negani përshtatet me njerëzit e rinj dhe pozita e tij fillon të përmirësohet.