Sezoni 10 - Episodi 22 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 22 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 22 (I FUNDIT)

6584

Carol merr Neganin në një udhëtim me shpresën se do ulë tensionet në komunitet. Negani reflekton për ngjarjet që e kishin çuar deri në atë pikë dhe cakton një drejtim për të ardhmen e tij.