Sezoni 10 - Episodi 20 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 20

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 20

5821

Eugene, Ezekiel, Yumiko dhe Princess janë të kapur dhe ndahen nga njëri-tjetri. Princess has vështirësi me kujtimet dhe traumat e së shkuarës dhe përpiqet të arratiset në një mënyrë ose një tjetër me ndihmën e Ezekielit.