Sezoni 10 - Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 2

7794

Mësohet origjina e Alphas dhe Betas. Alpha mundohet të forcojë Lydian kur përgatiten për të ecur me të vdekurit.