Sezoni 10 - Episodi 19 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 19

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 19

6599

Gabriel dhe Aaron kërkojnë ushqime dhe furnizime për ti sjellë në Aleksandri. Tragjeditë e vogla çojnë në tragjedi më të mëdha pasi besimi është thyer dhe optimizmi copëtohet kur ato vihen në provën e fundit.