Sezoni 10 - Episodi 17 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 17

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 17

7482

Maggie kthehet, por e zhgënjyer nga Negan. Sprovat që ajo kaloi pas ikjes e bënë më të vështirë mbijetesën e saj dhe të Hershelit; Daryl dhe Maggie papritur përballen me një kërcënim të panjohur.