Sezoni 1 - Episodi 9 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

1916

Një kthim i mrekullueshëm i Erenit mes frikës dhe inatit. Të gjitha armët të drejtuara për tek ai, pasi askush nuk i zë besë teksa ai vetë nuk ia ka idenë se çfarë po ndodh.